Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü konusu eminim ki oldukça ses getirmiş bir büyüdür. Çünkü gerçekten papaz büyüsü ile alakalı oldukça yanlış bilgiler verilmektedir. İnternette günümüzde oluşan kirlilik, bu yanlışın süre gelmesini de kolaylaştırmaktadır.

Papaz büyüsünü ana hatlarıyla basit bir dille ifade etmeye çalışalım. Öncelikle papaz büyüsü nün yapılış amacına göre ikiye ayrıldığını biliyoruz. Şöyle bir düşündüğünüzde de hayatınızda kötü giden meselelerde papaz büyüsü mü yapıldı bize acaba deriz. Birde çılgınlar gibi aşık olunduğunda da papaz büyüsü ile ilgili iddialarımız ortaya çıkar.

Bundan da anlamamız gereken en büyük olay şudur;

Aşk ve sevgi için yapılan papaz büyüsü

Şer ve bela vermek için yapılan papaz büyüsü

Aşk ve sevgi için yapılan papaz büyüsüne biz kısaca ak büyü, şer ve bela için yapılan papaz büyüsüne de kısaca kara büyü kategorisinde sınıflandırmamız en doğru yoldur.

Papaz büyüsünde birde sadece papazların yaptığı düşünülebilir fakat bir papaz büyüsünü ehli medyum hocalardan her biri yapabilir. Yapabilmesinde ki şart ise; gerçek anlamda yeterliliği kavuşmuş ehli bir medyum hoca olabilmesidir. Papaz büyüsünün yapımı kadar papaz büyüsünü bozmakta çok iyi bir uzmanlık gerektirir . büyüyü bozan medyum hoca bu büyünün ana kuralını çok iyi bilmesi gerektiği gibi oldukça kendinden emin bir kişi olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir