ANNE ADIYLA YAPILAN İŞLEM

Büyü adı verilen güç ve işlem basamakları çeşitli amaçlar için yapılabilen ve çeşitli işlemlerden geçirilen uygulamalardır. Oldukça fazla sayıda büyü çeşidi vardır ancak genel olarak büyüler iyilik için yapılan ak büyüler ve kötü amaçlar için yapılan kara büyüler olarak iki gruba ayrılmaktadır. Büyüler insanlar tarafından çok sık bir şekilde kullanılır. Büyünün çok eski bir tarihi vardır ve günümüze kadar ulaşmayı başarmıştır. Aşk büyüleri, bağlama büyüleri, kısmet büyüleri gibi daha birçok iyilik ve kötülük için yapılan büyü çeşidi vardır. İnsanlar genel olarak ilişkilerinde, iş hayatlarında ve ya aşk konularında çeşitli sorunlar yaşamaktadır. Bu tip sorunlar yaşadıklarında büyülere başvurmayı düşünürler ve büyüler bu konuda uzman kişiler tarafında yapıldığında son derece etkili olabiliyor. Uzman olan kişilerde medyumlar ve hocalardır elbette hoca ve medyumların büyüler gerçekten tutan büyülerdir. Büyü yaptırmak isteyen kişiler için anne adı oldukça önemlidir, anne adı ile yapılan büyüler son derece etkili olurlar. Büyü yaptırmak istediğiniz kişinin anne adı elinizde olursa büyü çok daha etkili olacaktır. Anne adı ile yapılan büyüler her zaman daha çok etkilidir.Bu kişiler alanlarında son derece uzman, yeterince bilgi ve tecrübeye sahip, ilim sahibi kişiler olarak ün kazanmışlardır. Onlar tarafından yapılan büyüler oldukça etkili olabilir ve tutabilir. Büyüleri bozma işlemi de sadece uzman olan bu kişiler tarafından yapıldığında etkili sonuç elde edilebilmektedir. Hocalar ve medyumlar diğer insanlardan farklı olarak bazı özel yetenekleri olur. Bu kişiler ruhlar alemi ile bağlantı kurabilen ve ruhsal varlıklara iletişime geçebilen insanlardır. Hocaların ve medyumların özel yeteneklerini ne amaçlar kullanacakları tamamen onların ahlaklarına kalmış bir durumdur. Büyüler genel olarak tılsım veya vefklerin hazırlanması sonucu ortaya çıkan bir olgudur. Her büyü için kullanılacak çeşitli malzemeler de vardır. Ancak tüm uzman kişiler kendilerine has özel yöntemleri kullanır. Uzman kişiler kendilerine has yöntemleriyle birçok büyüde olumlu sonuç elde eder. Yaptıkları bazı büyülerin bozulması da imkansızdır elbette. Büyü bozma işleminde ise genel olarak çeşitli sure ve ayetler kullanılır. İnsanların kendi başlarına sure ve dua okuyabilirler. Bu şekilde büyülerden korunmak onlar için daha kolaydır. Lakin bazı durumlarda dualar yetersiz kalabilir. Buna benzer durumlarda bu konuda uzman kişilerden yardım almaları gerekir. Onlar çeşitli yöntemler kullanarak sizi içinde bulunduğunuz durumdan kurtarmaya çalışırlar.

8 yorum “ANNE ADIYLA YAPILAN İŞLEM”

  1. Sedat Hocayla çalışma süremiz içinde hocam bakım yaptı bende kara büyü oluğunun farkına vardı.Büyüden kurtulmam hocam sayesinde hiçte zor olmadı ,hocama saygılar…..

  2. önce bakım sonra aşk büyüsü yaptırdığım medyum elife hocadan çok memnun kaldım,sizlerinde hocayla çalışmasını isterim.

  3. Kafasını sağdan soldan kaldırmayan bir sevgilim var ilgisizlik yüzünden kaç kez uyardım ayrılma noktasına geldik Medyum Esat hocamız işlem yaptı ve gözü benden başkasını görmüyor artık yanımdan ayrılmıyor çok şükür esat hocamızın erkeklik bağlama işlemini mutlaka denemenizi öneririm

  4. SİBEL NAZ HOCAYA BAKIM YAPTIRDIM ,AİLEMDE NE VAR NE YOK,KİM DE SIKINTI VAR HEPSİNİ BİLDİ,BİZÇOK ŞAŞIRDIK,HOCAMI SİZLERE ÖNERİRİM.

  5. evet bende duydum anne adıyla çok şey yapıldığını arkadaşlar, nedense bana da geçmişte biri sormuştu yani annemin adını :)) verdim tabi bilmeden başıma neler geldi neler

  6. merhaba, anne adıyla herşey yapılıyor mübarek büyü yapılıyor, bakım yapılıyor, aşk büyüsü yapılıyor, kara büyü yapılıyor. siz siz olun anne adınızı kimseye vermeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir