soğutma büyüsü nedir

Soğutma Büyüsü Nedir

Soğutma Büyüsü Nedir

Genelde iki kişinin arasını açma düşüncesi ile tercih edilen soğutma büyüsü ile insanları yaşadıkları ortamlardan ve bağlı bulundukları kişilerden uzaklaştırmak mümkündür. Soğutma büyüsü nedir diye sorulduğunda insanların aklına basit bir şekilde iki insanı birbirinden uzaklaştırmak gelecektir. Fakat bu büyü çok daha büyük yıkımlara sebep olabilecek etkilere de sahiptir.

Karşı kişiyi evden, zamandan veya olaydan uzaklaştırmayı sağlayan soğutma büyüsü eğer doğruluk koşularını içermezse son derece tehlikeli olabilecek de bir büyüdür. Bu nedenle bu büyünün mümkün olduğunda güvenilir medyumlara yaptırılması son derece önemlidir.

Soğutma Büyüsü Neden Yaptırılır?

Soğutma büyüsü belirtileri nelerdir ve neden yaptırılır sorusu bu büyüye ilgi duyanlar tarafından çok fazla araştırılır. Soğutma büyüsü neden yaptırılır sorusu genelde kötü düşüncelerdir. Soğutma büyüsünün en sık yaptırılma nedenleri;

  • Evli çiftleri birbirinden ayırma,
  • Sevgili ya da nişanlıları birbirinden ayıra,
  • Tercih edilen kişilerin dargınlık yaşaması, aralarının açılması,
  • Çok yakın iki arkadaşın arasının açılması,
  • İki kişinin arasındaki işletimi tamamı ile koparmak,
  • Aile içerisinde soğukluk yaratmak ya da bağları koparmak

Ayırma büyüsü genellikle evli çiftler üzerine yapılır. Bu nedenle günümüzde en sık tercih edilen kara büyüler arasında yer alır. Gerçekleştirilen manevi ritüeller ile çiftler birbirinden kısa sürede soğutulur ve ayrılmaları sağlanır.

Soğutma büyüsü belirtileri arasında en göze çarpan belirti kişilerdeki hırçınlıktır. Büyünün etkisinde olan kişi nedensiz bir şekilde etrafa karşı hırçınlaşır ve yersiz tepkiler göstermeye başlar. İlerleyen aşamalarda çok çekilmez bir hal alan kişi eşi başta olmak üzere kimse ile anlaşamaz hale gelir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüsü bozulur mu kimler bu büyüyü bozabilir sorularının yanıtını medyumlardan öğrenmek mümkün olur. Her büyü olduğu gibi soğutma büyüsü de kuvvetli bir hoca vasıtası ile bozdurulabilir. Ancak ne şartta ne zaman bozulacağı bilinmez Hoca bozmak için gerekli duaları ve malzemeleri hazırlayarak kişilere teslim eder.

Bu aşamada herhangi bir ters tepme ile karşılaşmamak Soğutma büyüsü kaç günde bozulur sorusunun cevabı, yapılan büyünün niteliğine göre değişir. Birçok durumda yapılan boyalar kısa süre içerisinde bozulmaktadır. Bu süre tercih edilecek hocanın yeteneğine bağlı olarak da değişiklik gösterebilir. Büyüyü bozdurma aşamasında sadece hocanın gereksinimlerini karşılamak ve gerisini hocaya bırakmak yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir