SOĞUTMA İŞLEMLERİ

Birisini kendinizden soğutmak için, kendinizi birisinden Soğutmak için ve iki kişiyi birbirinden soğutmak için bunu yapabilirsiniz.  Eşiniz ailesine ve annesine çok düşkün birisi ise onu annesinden soğutup kendinize çekebilirsiniz. Kişiler arasında soğukluk olması ve böylece o kişilerin birbirlerinden uzak durmaları için yapılır.  Kocayı ailesinden soğutma, sevenleri birbirinden soğutma, eşleri birbirlerinden soğutma gibi güçlü uygulamalarım vardır. Okunacak dualarından olan kerimesinden biri de şöyledir kale haza firaku beyni ve beynek.

Niyet edilip okunur ise faydası görülecektir bu dua mücerrep bir duadır. Soğutma büyüsü kişileri sevdiklerinden, ailelerinden ayırmak, onlardan soğutmak için yapılmaktadır. Büyünün yapılması çok zor olmamakla birlikte, etkisini kısa zamanda gösteren bir büyüdür. Ne yazık ki soğutma büyüsünün bozulması oldukça zordur.
Büyünün bozulması için medyumlar tarafından yapılan vekf tılsımlarından yararlanmak gerekmektedir. Ya da deneyimli hocalardan yardım alınmalıdır. Bunun nedeni büyünün yapılması esnasında yaşanacak ters etkilerin kalkmasıdır. Çünkü büyü bozmak göründüğü kadar kolay değildir. Ne türlü bir büyünün yapıldığı anlaşılır ve bunun ardından, bu büyünün etkisini ortadan kaldıracak tılsım yapılır
Soğutma büyüsünü bozmak amacı ile yapılan bu tılsımların kişilerin kıyafetlerine ya da odasında ki her hangi bir yere gizlenmesi ve uzun bir süre o mekândan ya da üzerinden çıkarmaması gerekir.

 

Büyünün yapılması kadar kısa sürede etki etmese dahi uzun ve sabırlı bir bekleyişin ardından, soğutma büyüsünün etkileri ortadan kalkmaktadır. Soğutma büyüleri çok farklı şekillerde yapılabilmektedir. Bunlardan en yaygın olanı titizlik ve dikkat gerektiren bir büyüdür. Bu büyünün yapılabilmesi için yakın zamanda gebe kalıp doğum yapan bir sokak köpeğine ihtiyaç duyulmaktadır. Böyle bir köpek bulunduktan sonra köpek bir süre beslenir. Ardından köpeğin sütü bir kap içerisine sağılır ve içerisine bir miktar un katılarak hamur haline getirilir. Daha sonra soğuması istenilen kişinin ismi bir kâğıt üzerine yazılır ve isim yazılı olan bu kâğıt hamur ile kaplanır. Bunun ardından kâğıt bal mumu ya da bir parça bez ile birlikte muska şeklinde katlanır ve soğuması istenilen kişinin kapısının eşiğine gömülür.
Bir diğer soğutma büyüsü ise medyumlar tarafından yapılmaktadır. Bu büyü medyumlar tarafından hazırlanan vekf tılsımları ile mümkün kılınır. Hazırlanan bu tılsım eşliğinde yapılan büyüler en etkili ve en hızlı etkisini gösteren soğutma büyüleri arasında yer almaktadır. Bu vekf tılsımı ile yapılan büyülerin bozulması oldukça zordur.

7 yorum “SOĞUTMA İŞLEMLERİ”

  1. şırnak’tan sevgiler,telefondan kendisine ulaştığım sedat hoca benimle evlenmek isteyen kuzenimi benden soğuttu,Allah hocamdan razı olsun.

  2. eski eşim benimle yeniden evlenmek istiyor bense ondan kurtulduğuma şükrediyorum.beni rahat bıraksn diye Medyum Elife Hocaya soğukluk ve uzaklaştırma büyüsü işlemi yaptırdım, rahatım.

  3. Aşkı benim için işkence olan belalı aşığım yüzünden hayatım zindan oluyordu,Medyum Sibel Naz Hoca benden soğusun diye soğutma büyüsü yaptı,bir haftada büyü etkisini gösterdi,artık özgürüm.:)

  4. elife hocayı arayabilirsiniz, ayrılık büyüsü işlemlerini o yapıyor arkadaşlar tlf nosu 0541 232 23 33 aramak isteyenler buyursun. bence çok iyi hoca kendisi, bayağı başarıları var, adından çokça söz ettirmiş biri.

  5. aman boşverin arkadaşlar, herşey olacağına varır, her işin bir çözümü varsa bu da hocaların işi bence. ama iyi hoca olmayınca da olmuyor, mesela bende eşimden ayrılmak istiyrum hayatımı zindan ediyor, ne yapacam peki ben bunun için ?? bana da yardım edermisiniz.

  6. merhaba, benimde arkamda belalılarım vardı ve çok şükür elife hocanın yardımıyla bu iş çoktan bitti. korktuğum adamı 1 haftaya kalmaz şekilde benden uzaklaştırdı. beni sürekli tehdit ediyordu ve ben çok korkuyordum.

  7. ben soğutma işlemi, ayrılık işlemi yaptırmk istiyorum kendşme acaba bana yardım edecek kimse yokmu. ayırma büyüsü yaptırmak istiyorum ben kendime ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir