büyüyü yaptıran büyüden etkilenir mi

Büyüyü Yaptıran Büyüden Etkilenir Mi

Büyüyü Yaptıran Büyüden Etkilenir Mi

Büyü yaptırmak birçok kişi için tehlike içerebilmektedir. Son derece etkili olan büyüler içerisinde iyi ve kötü amaç için birçok seçenek vardır. Büyü yapılması kişilerin iradesini ele geçirmeyi hedeflemektedir. Bu nedenle kişiler bir büyü yaptıklarında karşı taraf kendi özgür iradesi ile değil farklı varlıkların tesiri ile hareket etmeye başlar. Bu nedenle insanla büyüyü yaptıran büyüden etkilenir mi merak ederler.

Büyüler insanların hayatında çok önemli değişimler yaratmaktadır. Kişiler bu büyülerin etkileri nedeniyle ciddi anlamda zorluk yaşayabilmektedirler. Ak ve kara büyülerin tamamı hem yapanı hem de yapılanı etkileyebilmektedir. Eğer yapan kişi işinde uzman değilse yaptıran kişi de bu büyülerden etkilenebilme riski altında denilebilir.

Büyü Yaptırmak Ne Kadar Tehlikelidir?

Büyü yaptırmanın birtakım tehlikeleri vardır. Ancak bu tehlikeler büyünün türüne göre değişmektedir. Kara büyüler insanların hayatında çok derin izler bırakmaktadır. Kişiler çevrelerinde ki insanlardan uzaklaşır ve kendini son derece kötü hissetmeye başlar. Uyku sorunları yaşayan bu kişiler yemek yeme huylarını bırakabilirler.

Durduk yere hastalanmalar ve tedavisi olmayan sorunlar yaşayabilirler. Her türden büyünün mutlaka yapılan kişilerde derin izler bırakılacağı unutulmamalıdır. Hatta ölü kalıntıları ya da yasaklı hayvan ürünleri kullanarak büyü yapılan kişilerin hayatları bir daha geri dönülmeyecek duruma gelebilmektedir. Bu nedenle büyü yaptırmak konusunda iyi düşünmek ve karar vermek gereklidir.

Büyü Yaptırmanın Fiziksel Zararı Var mı?

Büyüler insanları fiziksel olarak da etkileyebilmektedir. Bu tarz büyülerin yapılması son derece ciddi zararlar doğurabilmektedir. En basitinden insanlar sebepsiz yere hastalanabilirler. Bu hastalıkların da tedavisi tıbben bulunamayabilir. Bu nedenle büyü yaptırmak her bakımdan insanları ciddi oranda etkilemektedir.

Sabun büyüsü yapıldığında toprak altına gömülen sabun her geçen gün erir. Bu sabunlar eridikçe büyünün tesirinde olan kişiler de erimeye başlar. Bu nedenle büyü yaptırmak insanların yaşamlarının son bulması ile de sonuçlanabilmektedir. Fiziksel olarak etkileri yanında psikolojik etkileri de son derece fazladır. Genel olarak insanların huy ve davranışlarının değişmesine ciddi anlamda etki etmektedir denilebilir. Büyüler her yönden insanlara ciddi hasarlar verebilen çok eski uygulamalar arasında bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir