ADET KANI İŞLEMİ

Kanının adet kanının kullanılması ile yapılan bu büyü türü, kadınların erkekleri kendilerine bağlamak için yapılan bir büyü olup bu büyü kara büyüler arasında yer almaktadır ve bununla birlikte çok kısa zamanda sonuç elde edilen bir büyüdür. Kadınlar istedikleri erkekleri elde etmek için bu büyüyü yaptırmayı ister ve gerçekten çok etkili bir büyüdür. Bu büyü kadınının adet kanının kullanılması ile yapılmaktadır. Kadınlar adet kanının üzerine belli dualar okutarak ve ya yaptırarak, istedikleri erkeklere yedirerek ve ya içirerek kendilerine bağlarlar. Büyünün etkisi çok güçlü olup her kişide etki etme süresi değişmektedir ve yine kısa zamanda etkisi altına alacaktır. Bu büyünün etkisinde olan erkekler, büyü yaptıran kadına koşulsuz bir şekilde bağlanırlar. Kadının sözünün dışına çıkmaz o kadın hakkında söylenen kötü hiçbir sözü önemsemez. O kadar bağlanırlar ki, sürekli o kadın ile vakit geçirmek ister yanlarından ayrılmak istemez. Böyle bir büyüye maruz kaldığını düşünen erkekler ve ya eşinde sevgilisinde böyle bir şeyden şüphe ettiklerinde mutlaka bir hoca ya da medyumdan yardım almak zorundadırlar. Eğer almazlar ise, ya sevgililer ayrılır ve ya eşiniz sizden tamamen uzaklaşır ve en sonunda boşanma gerçekleşir. Bu büyüler yüzünden birçok yuva dağılmış ve yok olmuş, çocuklar babasız kalmıştır.

Bu büyü çok etkili ve kötü bir büyüdür. Kimsenin böyle bir büyü yapmaya hakkı yoktur. Bu büyü ile erkek öyle bir etki altına girer ki, erkeğin iradesi aklı düşüncesi elinden alınır ve bunun yanında o kadına odaklı yaşar. Böyle bir durumda mutlaka ilim sahibi birinden yardım almaları gerekir.

Adet kanı büyüsü ile erkekler kadınlarına ölene kadar bağlanırlar, bu büyüyü her hoca yapmaz ve ya yapamaz. Buna rağmen bu büyünün yapılma oranı oldukça yüksektir. Her kadın eşinin ya da sevgilisinin her zaman kendisine bağlı olmasını istediği için bu büyü çok yaygın olarak yapılmaktadır. Büyüler ne kadar günah olsa da insanlar böyle büyülerden hiçbir zaman vazgeçmemişlerdir. Adet kanı büyüsü bunlardan biridir.

7 yorum “ADET KANI İŞLEMİ”

  1. MEDYUM SEDAT HOCA’DAN ŞAŞMAYIN,HOCAM BÜTÜN İŞLEMLERİN ÜSTESİNDEN ALNININ AKIYLA ÇIKIYOR.

  2. Medyum Elife Hocaya ,sevdiğim adamın benim sözümden çıkmayıp benimle evlenmesi ,adat kanı büyüsü yaptırdım,işlemimiz daha bitmedi ama şimdiden nişan yüzüğünü parmağıma taktım 🙂

  3. Ben yaptırdım ,21 günde sonuç aldım ,bence adet kanı büyüsü nü en iyi medyum sibel naz hoca yapıyor.

  4. adet kanı büyüsü diyorum ya, niye anlamıyorsunuz ??? yokmu bir hoca herkes soruyor ama cvp yok nedense ??

  5. slm lar herkese, benden sizlere önemli bir not, adet kanı büyüsü çok tehlikelidir bilginiz olsun.

  6. merhaba, adet kanı büyüsü doğru mu gerçekten ya ??? varsa adet kanı büyüsü yapan bir hoca bana da söyleyin, uyarım yani, bende düşünüyorum şahsen.

  7. merhaba ben 21 yaşındayım ve bu adet kanı büyüsü gerçek mi acaba ?? bende yapmak istiyorum bana da yardım edin lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir