BÜYÜ BOZMA YOLLARI

Yapılan büyü dua okuyarak bozabilirsiniz. Büyü nedeniyle cinlerin tesirine girmiş kişi ile ilgili olarak, ilk önce onu kaydı altına alan Cinin kimliği ve durumu tespit edilir. Sonra Cine o kimseyi serbest bırakması için emir verilir. Ancak; Cin’in bu emri kabul edip etmeyeceği şüphelidir.

Bu nedenden dolayı Büyü bozma işine, okuma yöntemiyle o cinin yapısına etki edecek, onu yaralayacak ölçüde dualar edilerek başlanır. Bu durumda cin için iki yol vardır; ya duaya devam eden kişiyi etkisi altına alarak kendine bağımlı hale getirmek ya da emirlerine boyun eğilir. Üçüncü bir yol daha vardır ki, o da Cinin ölmesidir. Günümüzde  iç sıkıntıları, boğulurcasına haller, çeşitli şeyler görme veya işitme olayları, özellikle kadınlarda görülen sık yıkanma halleri ve bunlara benzer çeşitli durumlar büyük oranda cinlerden kaynaklanmaktadır.  Henüz tıbbî olarak tespit edilemediği için bu durum uyuşturucu ilaçlarla yapılan tedaviler bir sonuç vermemektedir.

Ayet-el-Kürsi, İhlas, Muavvizeteyn ve Fatiha surelerini sık sık okumak insanı cinden korur. Cinden kurtulmak için en etkili dualardan biri Lâ havle ve lâ kuvvete illa billahil aliyyil Aziym  dir. Cin Mektubu da büyünün bozulması ve cinlerden kurtulmanın en etkili yollarından biridir. Cin ve şeytan şerrinden kurtulmak için ve sara hastalığına, büyüye karşı koruyucu Ayet denilen ayat-ı hırz”ı yedi gün okumalı ve bu ayetleri üzerinde taşımalıdır. Büyünün bozulması için en etkili yöntem dua okumaktan geçmektedir.

Detaylı bilgi ve çözüm önerileri için uzmanımızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

8 yorum “BÜYÜ BOZMA YOLLARI”

  1. ” Karanfil Büyüsü ” diye bir büyü varmış,eşimle aramın açılması için yapılmış,Allah’tan çabuk farkettim, Sedat Hocaya büyüyü bozdurdum,evimdeki huzurun daimliğini sağladım,hocama sevgiler.

  2. Medyum Elife Hoca huzurumuzu bozmak için aileme yapılan domuz yağı büyüsünün etkisini bozdu,Allah medyum hocamdan razı olsun.

  3. üzerimdeki kırgınlık normal seyretmiyordu,sibel naz hocaya bakım yaptırdım,bana büyü yapılmış olduğunu öğrendim,hocam bana yapılmış olan kara büyüyü bozdu,üzerimde ki ağırlığı kaldırdı.

  4. merhaba, ailem ve yuvam dağılmak üzereydi, o kadar sorunlar vardı ki sizlere anlatamam, en sonunda en iyi hoca olarak bende sedat hocayı buldum internetten araştırmalarım sonucunda, en sonunda başladık işlemlere ve hayatımda ne büyü kaldı, ne kara musallat. herkese tavsiye ederim ve sedat hocamın tlf nosu 0532 066 39 09

  5. istanbulda sedat hoca var, bence çok iyi bir rahmani hoca, ve sadce rahmani hocalar bozabilir büyüyü. büyü büyüyle çözülmez ancak rahmanlarla iyi hale getirebilirsiniz, haberiniz olsun..

    1. evet ya çok duyduk sedat hocanın adını biz ayrıca ünlü bir medyum hoca galiba sedat hoca..varmı numarası rica etsek bizde arasak hocayı, yardım istesek !!!

  6. büyü bozan hoca varmı ya, benimde eşime yapıldı sanki, hiç eskisi gibi değil arkadaşlar, bana da yardımcı olamazmısınız acaba ???

  7. ailemizde büyü yapıldığını zamanında sanıyoruz. acaba bu durumu nasıl aydınlığa kavuşturabiliriz, lütfen bana yardımcı olun. bize bir hoca mı önerirsiniz medyum mu bilemem…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir