AŞK BÜYÜSÜ VE ÇEŞİTLERİ

Sevdiğinin rüyalarından çıkmadığını biliyorum. Her dakika her saniye onu düşünmektesin. Aşk büyüsünün etkilerini okuduğunda oldukça şaşıracaksın. Günümüzde sıklıkla kullanılan aşk büyüsü hakkında sizlere detaylı bilgi vermek isteriz. Sevdiğinize kavuşmanız dileğiyle.

Sevdiğiniz kişiyi bir ömür boyu kendinize bağlamak için en etkili yöntemlerden biri olan bu büyüyü yaptırmak için işinin ehli medyumları tercih etmenizde fayda var. Aksi taktirde yaptıracağınız büyü sizleri hayal kırıklığına uğratabilir.

Aşk büyüsünün ilk yapılış amacı ayrılmış ama birbirini seven insanları birbirlerine tekrar bağlamaktır. Son zamanlarda sevgililer arasında yapılan bu büyü öncesinde eşler arasında yapılmaktaydı. Aşk büyüsünün etkilerini fark edenler bu büyüyü yaptırmakta ve sevdiklerine kavuşmaktadırlar. Oldukça farklı yapılış çeşitleri bulunan aşk büyüsü temelde hep aynı amacı hedeflemektedir.

Bu büyüyü yaptırmak isteyenlerden medyumların isteyeceği çeşitli materyaller olabilir. Bunlardan ilki büyü yapılacak kişinin doğum günüdür. Büyünün gücüne göre bu işlem yaklaşık bir buçuk haftaya kadar yapılabilir. Bu büyünün yanında başka büyüler yaptırarak daha da güçlenmesini sağlayabilirsiniz. Ek olarak en fazla tercih edilen büyü bağlama büyüsüdür. Bu sayede büyü yapılan kişinin gözleri sizden başkasını görmeyecektir. Yapılan bu bağlama tekniği şu şekildedir. Medyum eline bir iplik alır ve bu ipliğe 11 tane düğüm atar. Her düğüm attığında duasını okur ve büyü bu şekilde gerçekleştirilmiş olur.

Eğer sevdiğiniz kızı kendinize bağlamak istiyorsanız bir adet nal bulmalısınız. Bulduğunuz bu nal güzelce yıkanır ve üzerine mavi bir boncuk bağlanır. Bu büyü kimin adına yapılacaksa adı 8 kez söylenir ve nala kuvvetlice üflenir.

Aşk büyüleri içerisinde en popülerlerinden biriside mum ile yapılan büyülerdir. En çok tutan büyü olarak da bilinmektedir. Bir adet mumu başka bir mum ateşinde eriterek kare şeklinde kesilmiş bir bezin üzerine koyulur. 3 gün ay ışığında bekletilir. Bezin tamamen kuruduğundan emin olunur. Daha sonra bu bezin üzerindeki muma kireç taşıyla bir daire çizilir. Bu dairenin dört köşesine de birer daire daha çizilir. Dairenin ortasına “Ya Kafi” yazılır. Diğer dört dairenin yanına ise “Ma” yazılır. Eritilmiş kireçle yazılan bu yazı işlemi tamamlandıktan sonra bez kapatılır ve 99 tane dikişli sıkıca dikişlenir. 4 gün boyunca kızın adı söylenerek ‘Allahu İllallahu hu Vallahi İllallahu hu billahi illallahı eşhedüenlailahe illallahu hu elhamdülillahi illallahu hu’ 40 defa okunur.

Bu tekniklerin herhangi birisi yapıldıktan sonra kesinlikle sakıncalı olan davranışlardan uzak durmak gerekmektedir. Bu davranışlardan en tehlikelisi ise büyü yaptırdığınız kişiyi çıkarlarınız doğrultusunda kullanmak olacaktır. Sebebine gelecek olursak bağladığınız kişiyle ayrılmak isterseniz kişi size zarar verme eğiliminde olabilir. Bu da kötü sonuçlara sebebiyet verecektir. Aşk büyüsünün etkileri o kadar fazladır ki yaptırmadan önce mutlaka düşünerek hareket etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir