Bioenerji ile Şifa Büyü mü?

Bioenerji son yıllarda çok fazla popüler olmuş bir alandır ama bu şifalama yöntemi kadim yıllardan beri vardır. Eskiden şifacılıkla tanınan yaşlı kadınlar ve adamlar vardı. Örneğin şu kişinin eli bana iyi geldi. İşte hastalıklarım iyileşti şeklinde sözler duymuşsunuzdur. Bu bir şifalama yöntemidir. Doğada ki ve elementlerde ki enerjiyi gören ve bunları şifalama için yönlendirebilen kişilere bioenerji uzmanı denir. Medyumluğun büyü yapma hali değilde bazı enerji yönlendirmeleri ve bazı tılsımlı sözleri bilerek karşıdaki kişinin sıkıntısına okuyarak çare bulmaktır.

Bioenerji Uzmanı Uzaktan da Tedavi Edebilir

Bioenerji tedavisinin katmanları vardır. Ve ilerlettikçe mesafelerin önemi kalmaz uzaktan tedaviler de yapılır. Hatta dünyanın bir ucunda yaşanan savaşlara dahi Bioenerji uzmanları yaşamda ki pozitif enerjiyi göndermek için çalışmalar yapmaktadır.

Bu bir büyü çeşidi değildir.

Ama şamanların yaptığı gibi bir şifalama yöntemidir. Sadece psikolojik yönden şifalamayı ele almaz fiziksel hastalıkları düşünce gücüyle iyileştirmeyi öğretir.

.

Üzerinizde olan bereketsizlik veya negatif enerji hatta kötü büyüye maruz kaldıysanız yine bioenerji şifalaması bu alanlarda da geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir