Astroloji ve Büyü Bağlantısı

Astroloji ve büyü tarihi eşit olarak eskilere dayanır. İlk zamanların kadim bilgilerindendir. Ve bilirsiniz medyumların uzman olması gereken havas ilmi içinde astrolojik bilgilerde olması gerekir. İnsanla ilgili tüm ilimleri ilgilendirmelidir. Bir bütün olduğu zaman daha kaliteli işlerini yürütürler.

Sahtekar medyumlar sadece dualarla işlerini yürütebileceklerini sanırlar. Sadece dualar asla işe yaramaz büyü yaparken. Tılsım ve muska hazırlarken dahi Tılsım yapan hocalar sadece dua yazmaz simgeleri kullanırlar.

Astroloji bilgileri yıldızlara dayanır bu da gösteriyor ki medyumların yıldız nameye bakmaları tesadüf olamaz. Yıldız name ay takvimine göre burçlara ve tabi ki gezegenlerin hareketlerine göre yani Astrolojiden destek alınarak hesaplanır. Aynı zamanda evde yapılan büyüler içinde gece gündüz yapılır diye ayrılmasında dahi astroloji bilgisinin etkisi vardır. Çünkü bazı enerji kapıları o aylarda o zaman diliminde güneşin veya ayın hareketlerine dahil olarak hesaplanır.

Hatta Ofisi olan medyumlar ofislerini seçerken dahi ay ve güneş hareketlerine göre seçtikleri söylenen bir gerçek. Günlük yaşamınızda dahi bunun etkisini asla yadırgamayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir