Astral Seyahat Ve Büyücülük

Astral Seyahat Ve Büyücülük

Okült bilimlerde çokça bahsedilir astral seyahatten. Astral seyahat sadece o deneyim için yapılmaz bir çok medyum büyü işlemlerinde bunu kullanır. Çünkü büyü yapma, büyü çözme işlemleri bazen sadece bu evrende olmaz ve yardım almak için katmanlar arası yolculuk yapmak gerekir. Bu yüzden uzman medyumlar bunu kullanır.

Ancak profesyonel medyumlar bilir ve her zaman söyler ki bu işlem esnasında düşündüğünüzden de fazla koruma almanız gerekmektedir. Çünkü astral katmanlar çok fazladır ve orada neye maruz kalacağımızı biz bile tahmin edemiyoruz. Bir çok medyum yorumlarını kontrol ettiğimizde medyumların verdiği cevaplardan genel olarak astral seyahat hakkında bilgi ediniyoruz ama yine de yaşamadan asla tam bilemeyiz.

Astral seyahat aşamasının bitiminde tekrar bu dünyaya döneceğiniz zaman kesinlikle o katman ile enerji bağınızı kapatmanız gerekmektedir. Bunun içinde Astral seyahat yapabilen bir medyumdan yardım alın. Çünkü enerji kapılarını kapatmazsanız oradan sizin bedeniniz aracılığı ile geçiş yapmak isteyen kötü niyetli ruhlara izin vermiş olursunuz.

Genelde kara büyü gibi zor ve karmaşık büyülerde bu yöntem kullanılır. Ama herkesin yapabileceği bir yöntem değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir