Bolluk Bereket İçin Ritüeller

Bolluk Bereket İçin Ritüeller

Eğer şans kader yollarınız bağlı olduğunu düşünüyorsanız. negatif enerji sizi sürekli işlerinizden alıkoyuyorsa yapabileceklernizden biri eski bolluk bereket tanrılarına tanrıçalarına çağrı göndermek. çünkü o zaman için aslında onlarda evrenin ruhlarıydı. ve şu an medyumların yaptıkları da evrenin ruhlarından sizin için yardım istemek ve sizi ona göre yönlendirmek.

Büyü bozma işlemlerinde de üzerinde ki korkunç kötülüğü kaldırmak için yine ruhlardan yardım istemekten ibarettir.

Yine size yapabileceğiniz bir uygulamada sunacağız. ama bu uygulamayı sıkılmadan şans size uğrayana kadar yapmanız gereklidir. En sonunda farkedeceksiniz ki şans size gelmeye başlayacak o zaman rahatlıkla gizli ilimlere teşekkürünüzü sunup bırkabilrsiniz ritüeli yapmayı.

Bu büyüyü kimler yapabilir

mahkemesi olan kimseler güzel sonuçlansın diye

sürekli uğursuzluk peşini bırakmayan kimseler yapabilir

aile içinizde sürekli bir uğursuzluk anlaşmazlık dönüyorsa yapabilirsiniz.

işleriniz ters gidiyorsa yine yapabilirsiniz.

iş bulamıyorsanız kapılar size sürekli size kapanıyorsa

tabi ki uğursuzluk ruhlarını üzerinizden kaldırmak için duru görüye sahip olan bir medyuma bakım yaptırdıktan sonra da yapmanız faydalı olacaktır. o uğursuz enerji ağır bir büyüden dolayı değilse siz bu ritüel ile ondan kurtulabilirsiniz.

uygulama:

ince kırmızı bir mum yakın, kırmızı yakmanız önemli ve sonuna kadar yansın söndürmeyin. bu uygulamayı her yaptığında sabah saatlerinde yapın. ritüelin sözlerini 7 defa tekrarlayın:

” ey yüze tanrılar ve bereket şans ruhalrı engel yasakları kaldır. uğur güçleri benim evimde etki gösterin. sandıklarda iyilik dolu. şans tanrıçaları benim yanımda evren sesimi duyuyor bereket ve güzellik evimde ailemde bende dolup taşıyor. teşekkür ederim sana”

dedikten sonra mumu söndürmeyin baş ucunuzda sabaha kadar yansın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir