Yumurta ile Büyü Anlama

     Evde kendi yöntemlerinizle büyü olup olmadığını anlamanın bir çeşidi olan yumurta ile anlama üzerine yöntemi size sunmak istedik. Bu anlatacaklarımız bir büyü bozma değildir Lütfen buna önem verin sadece büyü olup olmadığını veya büyü tam olarak nerenizde onu anlamanın bir yoludur.

    Büyü yapmak basit tabiriyle size şifreli bir uygulama yüklenimi olarak düşünebilirsiniz. Bazı simgesel ve tılsımlı yollarla. Kainattaki ENERJİYİ KULLANARAK en uzaktaki kişiye dahi görünmeyen varlıklar yardımı ile bir sistem yüklemek. Bu vücudunuzun herhangi bir bölgesine olabilir. Yapılacak büyü çeşidi bunu belirler. Veya vücudumuzda ki çakraları kullanarak o kapıları açarak vücudunuza işlemesi sağlanabilir. Ancak yaşamınız iyi niyet ile doluysa bu bulabildiğiniz büyüleri üzerinizden atabilirsiniz. Eğer hak etmediyseniz kesinlikle o büyülerden öyle ya da böyle kurtulacaksınız. Büyü bozan medyumlarda bu şekilde ifade ederler.

Büyü yapılan bölge de rahatsızlık hissetmeye başlarsınız. Bunu sakın unutmayın.

En fazla rahim bölgesine yapılır en etkili ve güçlü büyü olacak bölgedir.

Cinsel organı üzerinden yapıldığını kesinlikle unutmayın. Cinsel yaşantınızda aksi giden bir şeyler olduysa birden bunu aklınıza getirin.

İHTİYAÇLAR;

  • Bir kavanoz içerisinde su
  • Ve bir doğal yumurta

   UYGULAMASI:

Çiğ yumurtayı su dolu kavanoza kırıyorsunuz. Yumurtanın sarısı bütün olarak kalmalı bu yüzden kırarken dikkatli olun.

 Başınızın üzerinde 5 dk. Bekliyorsunuz. Tamamen rahat düşünceler içinde olacak şekilde.

Daha sonra başınızın arkasında tekrar 5dk.

Göğüs kısmında 5dk bekleyecek şekilde.

Kasıklarda 5 dk. Bekleyin.

5dk. Ayaklarda bekletin.

   Daha sonra kavanozun ağzını kapatın uyuduğunuz odada baş ucunuzda bir gece boyunca bekletin. Sabah uyanın kavanoza bakın yumurta sarısı bulanık koyu renk almışsa. Yumurtanın sarısı dağılmışsa. Kesinlikle üzerinizde büyü vardır. Ama akşam bıraktığınız gibi duruyorsa üzeriniz de herhangi bir büyü yoktur. Ve kavanozun ağzını açmadan o şekliyle evinizden dışarıya atın.

yine yumurtayla yapılan bunun dışında bir de güzellik büyüsü vardır. uzman medyumlardan öğrendiğimiz onu başka yazımızda açıklayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir