BOYUTLAR ARASI GEÇİŞ VE 5. BOYUT

BOYUTLAR ARASI GEÇİŞ VE 5. BOYUT

Yeryüzünde yaşayan tüm varlıklar sevgi şefkat fazla olduğu 5. Boyuta geçecek olduğuna inanılır. Korkularımız ve zevklerimiz burada tamamen değişecek. Bilişsel olarak 5. Boyuta dahil olduğumuz an onun gerçekliğini kavramaya başlarız. İrfan sahibi medyumlar aynı zaman da boyutlar arası geçiş yapabilmektedir.

    Işık aslında tüm boyutlarda aynı anda vardır. İnanç sistemimiz çok fazla kum tanesini kıracak sert bir şekilde çarparsa ne olur?

İçinde bulunduğumuz galaksi sıcak ve soğuk sen varsın ama yoksun ruhun var ama göremiyorsun gibi ikilemden oluşur.  Daha yüksek boyutlara gittiğiniz de fizik yasalarına sahip değilsin. Biz şu an 3. Boyutda yaşamaktayız. Büyücülük yine bundan kaynaklı mümkün olan bir şeydir.

0 boyutu: enerji daralmasıdır. Hologram yaratan boyutdur.

1.boyut: nefes almak için biraz yer vardır. 0. Boyut noktadır. Burası da noktadan biraz daha geniş bir gözlemdir.

2. boyut: bir kağıt bölesi olarak düşünebiliriniz.

3. boyut. Çok sınırlı ve kısıtlı bir bilinç halidir aslında içinde yaşadığımız için tek gerçek boyut olduğuna inanırız. Ama öyle değildir.

4.boyut. kuantum durumudur. 3. Boutdan baktığınız için şu an size bir anlam ifade etmiyor. Burada 5. Boyut için hazırlanır. Ruhsal uyanma anları yaşarken aslında dördüncü boyutu yaşıyorsunuz.

      Yani yaşadığımız evrenin dışına çıkabilen duru görü sahipleri işte bu boyutlar arası hareket edebilen insanlardır. Gizli ilimler için önemli bir konu başlığıdır. Büyünün gerçek olması medyum hocaların boyutlar arası enerji yardımı almasından kaynaklanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir