suryani-buyusu

Süryani Büyüsü

Süryani büyüsü tarihi çok eski zamanlara uzanmaktadır. Büyünün ilk kez yapılmaya başlandığı zamanlara kadar uzanan bu büyü son dönemlerde çok fazla bilinmemektedir. Tarihin en eski büyüsü olarak bilinen Süryani büyüsü şimdi ki Mardin’ de doğduğu kabul görmektedir. Ancak son yıllarda bu ilgi tekrar ortaya çıkmıştır. Süryaniler tarafından bulunan bu büyü değişik yöntemlerle uygulanmaktadır. Uygulamayı yapan kişinin profesyonel ve tecrübeli olması çok büyük önem arzetmektedir. Büyü yaptırmak isteyenler tarafından çok dikkatli verilmesi gerekir. Bu büyü sadece büyüyü uygulayan değil büyüyü yaptırmak isteyen kişi için bile büyük önem taşımaktadır. Geri dönüşü çok zor olan bu büyü çok iyi düşünmek gerekir.

Medyumlar tarafından isteğe bağlı olarak uygulanan bu büyünün ilk kim tarafından yapıldığı bilinmese de kişiye ya çocukluktan gelen olağan dışı bir olay ya da atalardan kalma bir bağ olarak geçer. Bu büyü çok farkı amaçlar için uygulandığından başka adlarla karşımıza çıkması mümkündür. Fakat en bilinen ismi Süryani büyüsüdür ve büyülerin büyüsü olarak ne kadar önemli olduğunu belli eder. Büyük ölçüde etki eden ve kısa zamanda bu etkiyi hissettiren büyü kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Bu farklılığın asıl sebebi ise her insanın taşıdığı ruh halinin bir birinden bağımsız ve farklı olmasından kaynaklıdır. İnsanların büyük ilgisi sonucu varlığını hala koruyan büyü genellikle bağlama maksadıyla yapılmaktadır. Her zaman doğru adımlarla ilerlemesi gerektiği için bu aşanda en başarılı kişiler tarafından uygulanması gerekir. Bu işlemi bilgisi az ya da orta düzeyde olan kişiler tarafından uygulanmaması gerekir. Çünkü kullanılacak nesneler ve yöntem ortaya çıkacak etkiyi ve enerjiyi çok etkileyecektir. Ortaya çıkan bu enerjiyi doğru şekilde yönlendirmek ve sonuçların istenildiği gibi ortaya çıkması için Süryani büyüsü güvenilir ve bilgili biri tarafından uygulanması şarttır.

Süryani büyüsü kişinin bedenine ve ruhuna temas ettikten sonra geri dönüşü oldukça zordur. Bu da büyünün etkisinin ne kadar kalıcı olduğunu göstermektedir. Büyü yapıldığını farketmek oldukça güçtür. Özellikle büyü niyet ederek kişiyi âşık etmek için uygulanırsa büyünün yan etkisi görülmemekte dolayısıyla herhangi kimse tarafından fark edilmemektedir. Süryani büyüsü hem etki süresi açısından hem de fark edilemiyor olması açısından sonsuzdur.

Büyü çeşitleri arasında çok etkili olan bu büyünün bünyesinden kurtulmak için bir hocaya mutlaka danışmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir