Sahtekar Medyumlar Kim

Merhaba herkese daha önce de bu sahtekar medyum olacak yaptıkları şeyleri her yere yazdım daha da yazmaya devam edeceğim. Bunları ifşa etmemin en büyük nedeni ben de medyum mağdurlarından bir tanesiyim. Bundan tam üç yıl kadar önce hayatımın en kötü anlarını yaşadığımda internetten medyum arayışına girdim. İlk başta medyumlarla konuşurken içim çok mutlu dolmuştu çünkü her şey çok kolay hemen her şeyi hallederiz, kafana takma yaparız ,bunlarda sorun değil hallederiz şeklinde bir sürü şeyler söylediler doğal olarak ben de inandım.

İlk başta medyumun birine gittim para yatırdım üç gün geçmeden telefonlarımı engelledi şaşırdım. Ama yapacak birşey yoktu konum oldukça hassastı. Daha sonra başka biriyle görüştüm inandı irtibata geçtim oda benim bütün özel konuları mı ağzına sakız yaparak beni bir nevi tehdit etti daha fazla para istedi.  Ben çok zengin biri değilim ki hem de niye haksız olan parayı hak etmeyen birine vereyim özel konularımızı sırlarımı ifşa etmek ne demek bir insanın başına gelebilecek en kötü olay.

Artık anladım ki piyasada ve özellikle de internet ortamında sahtekar medyumlar ve dolandırıcı medyumlarda var en sonunda ofisi olan yüz yüze görüşebileceğim bilmediğim aradım tek çarem buydu çünkü sorunum devam ediyordu ve ben çözüm bulmak zorundaydım. En sonunda Kadıköyde ofisi olan medyum Sedat Demirel hocayı buldum başlangıçta elbette ki önyargılıydım sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş. Hemen görüşmek için bir randevu istedim hocam o kadar net bir şekilde söyledi ki ben de dün içersinde kendisini ziyarete gittim oturdum baktım Hakkatten gayet ilk başlarda biraz sinirli gibi ama onu da anlamak lazım sonuçta yüreği tertemiz biri ve tamamiyle her dediği şeyler doğru. Dolandırıcı medyumlar gibi değil oldukça nefsi terbiye edilmiş , doğruları söylüyor ve bu tamamiyle kişinin iyiliği için olan şeyler. İnsanın yüzüne allama pullama yapmıyor çünki bunu niye yapsın ki işini doğru düzgün yapıyor dost acı söyler derler sedat hocanın ki de o misal.

Neyse gel zaman git zaman hocamın verdiği bütün dualari okudum verdiği bütün zikirleri çektim hayatımda o kadar büyük değişiklikler oldu ki. Her şeyim dörtdörtlük gitmeye başladı şimdi hala kendisiyle bir derdim olduğunda görüşürüm hatta ilk tanıştığım kişi müydün Sedat hocadır çünkü kendisinin duru görüsü’ne oldukça güveniyorum ve ciddi boyutlarda güvenilir ve gerçek bir medyum hoca.

Bu süreçlerde internetten medyum arayışı  yaptığım da bazı yazılar da dikkatimi çekmişti dolandırıcı Sedat demirel ,sahtekar medyum Sedat hoca, Sedat hoca sahtekar, medyum Sedat hoca yorumları ,dolandırıcı mı medyum sedat hoca,  Sedat hoca sahtekar, medyum dolandırıcılar ,Sedat hoca şikayetleri , sahtekar medyum Sedat demirel yorumları ve buna benzer döndüre dolandıra Bir çok yazılar paylaşmışlar bunların ise gerçek sahte medyumların yazmış olduğunu öğrendim. Daha da bir şoka girdim. Ben medyum sedat hocayı birebir gördüm ve ciddi boyutlarda şaşırdım herkese Çamur atıyorlar gerçek medyumları bir şekilde alt etmeye çalışıyorlar. Kötülerin dünyası olmuş bu dünya sahtekar meydum Sedat hoca dedikleri kişi diğer medyumlar gibi değil hiç kimse kendini gösteremiyor. Korkan kişi, yalancı kişiler kaçar ancak, sıkıysa çıksınlar ortaya bunları yazanların hepsi sahtekardır .Sedat hocam gerçek bir hocadır kendim bizzat gittim gördüm ve yıllarca da hala görüşüyorum güneş balçıkla sıvanmaz gördüğüm her yazı için Yüzlerce yazı yazmaya razıyım çünkü insanlar mağdur insanların yardıma ihtiyacı var ve gerçekten derdinin dermanıyla karşılaşmak zorundalar. Bundan dolayı en gerçek medyumlardan biridir medyum sedat hoca.

sahtekar medyumlar kim diye soracak olursanız o kötü paylaşımları yapan herkes ciddi oranda sahtekar medyumdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir