SAHTEKAR MEDYUMLARIN ATTIĞI ÇAMURLAR

Zamanında medyuma ihtiyacı olupta internetten medyum araştırıp en ciddi şekilde mağdur edilmiş insanlardan bir tanesiyim bu konu beni derinden yaraladı nedeni şuydu. Zaten yere düşmüşüm zaten çok zor durumdayım bir başıma kalmış bir kız evladıyım, bu süreçte o sahtekar medyumlar, dolandırıcı medyumlar da o kadar vicdansız davrandı ki bu sahtekarlik yıllar boyu çıkmıyor içimden. Bundan dolayı her yerde onları sürekli yaptıkları şeyleri teker teker yazacağım.

Kolumda anneannemden kalma bilekliğimi dahi bozdurdum gönderdin ne dedilerse yaptım ama her defasında telefonumu engellediler, bazıları özel mesele mi dahi gündeme çıkartacağını söyledi sürekli beni tehdit etti, o kadar çirkinliklerle baş başa kaldım ki kendi sorunum bile daha hafif kaldı bunların yanında meğer internet ortamında o kadar çok sahtekar medyum varmış ki ben bile çok şaşırdım.

Bir gün çok kötü bir şekilde kendimi hissediyordum o kadar alıyordum ki sizlere anlatamam bu sahtekar medyumlar beni çok korkutmuştu bundan dolayı ne yapacağımı şaşırmış bir haldeydi işte tam o zaman var bir bayan hocayı aradım ama bu biraz gayriihtiyari oldu kesinlikle tesadüf derler ya hani bir de şöyle bir laf var kul sıkışmayınca hızır erişmezmiş işte ben de tam ozan da çok yumuşak bir ses tonuyla bir bayan videoyu bana alo dedi. Sesi o kadar huzurluydu ki olan bir sıcaklık hissedersiniz ya anne gibi sıcacık bir yardım eli o sinirlerini daha da boşaldı hıçkıra hıçkıra ağlayı vermişim.

Adını dahi bilmiyordum medyum Elif’e hoca imiş meğer. Bana ne olduğunu sordu ben de o kadar sıcakkanlı birisisin karşılığında resmen sudan çıkmış balığa döndüm o kadar yardım ihtiyacım vardı ki bana yardım edin lütfen dedim elife hocada, tabiikide ederim elimden gelen bir şeyse lütfen anlat bana dedi.  O can havliyle her şeyi  ayrıntılarıyla anlattım yardıma ihtiyacım vardı hem de beni dinleyen biri vardı çok şaşırdım daha önceki sahtekar ne diyor bunların hiçbirisi böyle yapmıyordu sadece ne var ne yok hemen parayı gönder her şeyi hallederiz diyip kapatıyorlardı daha sonra da hiçbir şekilde ulaşamıyordum şimdi ise beni ressmen dakikalarca dinleyen bir medyumla karşı karşıyayım.

Kendisi bu konuda oldukça deneyimli psikolojik danışman , Sprituel yaşam koçu, evlilik uzmanı , ilişki koçu ve alternetif şifa hekimi olarak ofisi de var o kadar iyi yürekli biri ki.  Hem de bu konunun oldukça eğitimini almış yüreği merhamet ve sevgi ile dolu bir bayan medyum hoca.  Kendisine herkes abla diyor çünkü bir abla sıcaklığıyla hareket ediyor hiçbir şekilde gözü yükseklerde değil sadece insanların iyiliği için yardım ediyor.

İnternetten şöyle bir gezinirken bazı asılsız yazılar okudum sahtekar medyum elife hoca , elife hoca şikayetleri dolandırıcı, medyum Elife hoca şikayetleri , sahtekar medyum elife hoca yorumlara dolandırıcı Elife hoca , sahtekar medyum elife hoca , dolandırıcı sahtekar medyumlar, dolandırıcı medyumlar,  bunların hepsi dolandırıcı , diye gerçek medyumlara karalama politikası uyguluyorlar. Sahtekar medyumların veya dolandırıcı medyumların yaptığı o çok çirkin bir oyun. kadar çok şeyler var ki insanlara Çamur atmaktan gerçek medyumlara  iftira atmaktan da geri kalmıyorlar. Tıpkı biz insanlar gibi daha doğrusu mağdur insanlar gibi gerçek medyumları da mağdur etmeye çalışıyorlar.

Ne diyim Elif’e hoca gerçek bir medyum dur, hem de kültürlü bilgili yüreği şefkatli dolu, işini düzgün yapabilen nadir bayan hocalardan bir tanesidir . Yıllarca da bu işe emek vermiş binlerce deneyim kazanmış ve herkese de mutlu bir şekilde ayrılmış çok büyük bir insandır.

Medyum elife hoca yardıma İhtiyacı olan özellikle de bayanların ablası ve çok özel bir yardımcısı,  melek gibi kurtarıcısıdır . hiç kimse medyum elife hoca gibi gerçek medyum hocalara iftira atamaz ben her şekilde karşısındayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir