Medyum Hocalar

Hayatımda her şeyin kötü gittiği bir an vardır ya. Hani her şey üst üste gelir, bir türlü çıkış yolu bulamazsın işte öyle bir haldeyken size kim yardım eli uzatır ? yeri gelir inanın ki ailen bile sırt çeviriyor değil mi ? işte bir insan ne ederse kendine eder. Kötü de etse, iyi de etse ne ederse kendine eder.

Bu cümleden yola çıkarak, şimdiye kadar kötü ise bu saatten sonra ne edersem kendime edeceğim düşüncesi ile adım adım düşünerek nasıl bu işin üstesinden gelirim diye düşündüm. Hayatımda hem işim, hem nişanlım, hem de ailem daha doğrusu tüm herkes ve her şeyle sorunlarım oluştu. Birkaç arkadaşımın kapısını çaldım ama nafile. İşte orda da anladım bir kez daha yalnız olduğumu. Bu işten de bana fayda gelmeyecek anladım. En sonunda internette dolaşırken medyum hocalar sayfasına ulaştım. Bazı medyum hocalar ve tavsiyeleri üzerine bazı yazılar gördüm. Sonra nasıl bir medyum seçmeliyim sorusunu düşündüm. Alternatif çok çünkü, ben nasıl bir hoca bulurum ve bu işi düzeltebilirim diye düşündüm. Hayatımda ki kötü günleri düzeltebilmenin tek yolu rahmani medyum olabilirdi. Orda da seçeneğimi yaptım.

Sonra gelelim hayatımın akışına. Evet oldukça zor ve yalnız günler ama sığınacak bir liman bulabilmenin rahatlığı, ne istersek Allah’tan istemenin vermiş olduğu bir güvenle olabildiğince medyum hocamın dediklerini yaptım. Sürekli dualar, esmalar aynı şekilde medyum hocanında oradan benim için yaptıkları işlemler ve okumaları sayesinde işlerimde az da olsa bir ışık göründü. Sonra beni boşu boşuna o kadar üzüp giden, beni terk eden üzerine de telefondan engeli koyan nişanlım da engelini açmaya başladı.

Ben yolumda devam ediyordum. Okudukça okudum, yaptıkça yaptım. İşlerimde nerdeyse 2 katına çıkmaya başladı kazancım. Bereketim açıldı. Rüyalarımda bile bir huzur, bir mutluluk meğer daha önceleri içtiğim suyun bile bir tadı yokmuş. Ben bunu daha yeni yeni anlıyorum. Nişanlımdan bir haber geldi daha sonra. Müsaitsem eğer beni iş yerimde ziyaret etmek istiyormuş bir dava varmış. Kendim avukat olduğum için bir başka işi bahane ederek geldi. Bende sabırla ve bir o kadar da keyifle dinledim. Benimle bir zamanlar görüşmek istemeyen kişi, randevu ile iş yerime ayağıma kadar gelmesi benim için büyük onurdu. Akşam yemeklerine davet etmeler, yok başka yerlerde çiğ köfte partilerine çağırmalar derken. Bir gece ağlayarak beni aradı. Benle barışmak ve mümkünse hemen evlenmek istediğini, büyük bir hata yaptığını anlattı. Neyse fazla uzatmadan. Şimdi nişanlım ile evliyim . ve o kadar bana saygı ve sevgi dolu bir şekilde ki anlatamam sizlere. Ben bunların hepsini medyum hocalar sayfasından araştırdığım rahmani medyum ve ondan daha da değerli o içinde sırlar dolu duaları sayesinde kendimi o bana sırt dönen herkesin kraliçesi olarak tekrar hayatlarına almaya çalıştıklarında fark ettim. Sizlere de kesinlikle aynı yollardan gitmenizi öneriyorum. Selam ve saygılarımı sunarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir