erkeği bağlama

Evlilik Büyüsü

Evlilik konusunda yersiz endişe, korku ve tereddütleri olan kişilerin bu tür korkularını ortadan kaldırmak ve ilişkinin evlilikle sonuçlanmasını isteyen kişiler tarafından yapılan büyülerden biri de Evlilik Büyüsü dür. Uzun bir süredir sevgili olarak devam eden ilişkide erkek veya kadın herhangi bir nedenle evliliğe sıcak bakmadığı takdirde, bu büyü yapılırsa, erkeğin veya kadının evliliği düşünür hale geldiğini göreceksiniz. Sevdiğine değerinin arttığını gösteren bu büyüyü yaptırmak için güvenilir medyumlardan yardım almanız gerekmektedir.  

Evlilik Büyüsü Neden Yapılır? 

Genellikle erkeklerde sorun olarak ortaya çıkan evlilik meselesi, erkeklerin bir türlü evliliği gündeme getirmemesi, gündeme geldiği zamanda türlü bahanelerle ertelediği gözlemlenmiştir. Evlilik büyüsü sayesinde erkeğin evlenme teklifi ettiğini göreceksiniz.  

Genel kural olan evlilik kararının erkekler tarafından gelmesi toplum kuralı haline gelmiştir. Bazı durumlarda da erkek, kadına yapılacak evlenme teklifinde olumsuz yanıt alacağını düşünerek cesaretsizliğe düşebilir. İşinde uzman bir medyum tarafından yapılan evlenme büyüsü, aradaki bu korkuları ve mesafeyi kaldırarak, erkeği cesaretlendirecek, kadının evlilik teklifi almasını sağlayacaktır.  

Evlenme teklifi büyüsü olarak da bilinen bu yöntem ile birbirini seven iki insanın evlenip mutlu bir yuva kurması amacıyla hazırlanan büyü olduğu için dinen bir sakıncası yoktur. Burada en önemli konu ise istenilen amaca ulaşabilmektir. Fakat şunu da unutmamanız gerekir ki, büyü ile yapılan evliliklerden hayır beklemek de pek doğru olmayacaktır.  

Erkeği Evliliğe İkna Etmek 

Erkekler genel olarak ilişkilerin evlilikle sonuçlanmasını istememektedir. Erkek her zaman ilişkinin sevgilikle devam etme taraftarıdır. Erkeklerin böyle düşünme nedeni ya daha önceden talihsiz bir evlilik geçirmesidir, ya da evliliğin sorumluluklarından korkmasıdır. Erkek, evliliğin üzerine yükleyeceği sorumluluğu taşıyamayacağını düşünerek evliliğe pek yaklaşmaz, fakat kadın için bu durum aile baskısı ve ilişkinin uzamamasını istemesi nedeniyle bir süre sonra içinden çıkılmaz bir hal alır. 

Siz hanımlar, böyle bir erkeğe sahipseniz, erkeği evliliğe ikna etmek size düşüyor. Siz de işinin uzmanı bir medyum tarafından evlilik büyüsü yaptırarak, erkeğin bahanelerden kurtulmasını ve evliliğe ikna edilmesini sağlayabilirsiniz.  

Kadını Evliliğe İkna Etmek 

Siz erkekler, sevdiğiniz kadının çevresinden gördüğü tepkiler nedeniyle evlilikten uzak duruyor olabilir. Erkeklerde olduğu gibi geçmişinde yaşadığı talihsiz bir evlilik ya da sorumluluk almak istememe duygusu nedeniyle kadın evlilikten uzak durabilir elbette kadını evliliğe ikna etmek size düşüyor. Kadınınız sizi sevmediğini, istemediğini bile söyleyebilir.  

Bu gibi imkansız düşüncelerden sevdiğiniz kadını kurtararak, ilişkinizin evlilikle sonuçlanmasını istiyorsanız mutlaka amaca uygun olan evlilik büyüsünü yaptırmanız gerekmektedir.  

En İyi Evlilik Büyüsü 

Evlenme amacıyla büyü yapılması halinde kişilerin önündeki manevi engellerin kaldırılmasını ve en kısa zamanda ilişkilerinin evlilikle sonuçlanması amacını taşımaktadır. İslami olarak ya da toplum açısından kabul gören bu uygulama tamamen meşrudur. Sizlerin gerçek bilgilerinizden hareket edilerek, yıldızların üzerinden yapılan uyumlandırmalarla birlikte Ayet-i Kerimeler ve en iyi, en etkili dualarla hazırlanacak olan bu en iyi evlilik büyüsü, yalnızca halk arasında büyü olarak nitelendirilmektedir aslında bir duadır. Eğer ki siz sadece kavuşma amacıyla bir şeyler yaptırıyorsanız bu konuda herhangi bir problem yoktur. Fakat büyü ile sevdiğiniz kişi veya aileleri evlilik konusunda ikna etmek için çalışmalar yapıyorsanız bu durumdan uzak durmanız gerekmektedir. Evliliğin devamında daha büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz.  

Evlenmeme Büyüsü 

Gözü dışarıda kimseler tarafından yapılan büyü, büyü yapılan kişinin kimseyle evlenmemesi amacıyla yapılmaktadır. Evlenmeme büyüsü ile, geçmişte sevdiği kadına veya erkeğe, evlenme teklifi etmiş, fakat but teklif kabul edilmemişse, bu büyü sayesinde o kişiyi kimseye yar etmeyebilir. Büyü yapılan kişi her defasında evliliğin eşiğinden dönecek ve asla evlenemeyecektir. Etkili büyü çeşitleri arasında yer alan evlenmeme büyüsünün ömür boyu süren etkileri vardır.  

Evlilik Kurtarma Büyüsü 

Eşinizle evinizde sürekli problemler yaşıyorsanız eğer bu manevi desteği siz de alabilirsiniz. Eşiniz sizden uzaklaşmışsa ya da sizinle ilgilenmiyorsa, sizi yok sayarak hayatına devam etmeye çalışıyorsa, maddi veya manevi olarak hayatı artık sizinle paylaşmıyorsa, başkalarının sözüne kulak vererek sizi dinlemeyip üzüyorsa, evlilik kurtarma büyüsü ile siz de eşinizi kendinize tekrardan bağlayabilir, sözünüze itibar etmesini sağlayabilirsiniz. Bu büyüyü de yaptırmak için güvenilir bir medyum bulmalı onunla birlikte çalışma göstermelisiniz. Defalarca denenmiş olan bu büyü sayesinde birçok evlilikler kurtulmuş ve eşler arasındaki sorunlar giderilmiştir.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir