Gerçek Medyum Yorumları

gerçek medyum yorumları

İnternet ortamında sanal medyumların çoğalması ile beraber, hangisi gerçek medyum, hangisi güvenilir medyum, İstanbul medyumları kimler, İzmir medyumları nerededir, ulaşmakta zorluk çekildiğini görmekteyiz. Birbirinden farklı medyum yorumları sitelerimedyum ifşa siteleri, medyum tavsiyeleri sitesi , hangisi gerçek medyum yorumları sitesi gibi internet ortamınki sitelerin güvenilirliğini anlatabilmek adına bu makaleyi yazıyoruz.

geleceğe dair vermiş oldukları sözlerdir. Bildiğiniz üzere geleceği yalnız ve yalnızca Allah bilir.bundan dolayı kişilere herhangi bir söz vermezler, veremezler. Gerçek medyumlar sadece ilmini kullanılır, çalışır ve tedbirini alıp takdiri Allah’a bırakırlar.

 size kesin konuşanlara itibar etmeyiniz.  çünkü geleceğe dair olan durumları hiçbir kahin hiçbir Hacı hiçbir hoca hiçbir medyum bilemez.

Ayrıca bunlarla beraber şeytan medyum hocaların veya cinci hocaların yine çok fazla olduğunu görmekteyiz. Arkadaşlar hiçbir şeytan sizi mutlu etmek için harekete geçmez. Sakın ola ki şeytani büyülerden uzak durunuz sizi de tehlikeye sokar. Şeytanın amacı hayatta hatta dünya ve ahirette sizi doğru yoldan saptırmaktır. Güzellik mutluluk sunmak değildir. Ve bunlara dayanarak yine lütfen Allah’ın izinden ve yolundan ayrılmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir