Evlilik Büyüsü Ne İçin Yapılır ?

Ülkemizde ve dünyada birçok insan başka başka sebeplerden dolayı sevdiğiyle evlilik hayallerini gerçekleştiremez. Bu sebepten dolayı sevdikleriyle evlenebilmek için büyü yaptırmayı tercih ederler. Bazen ekonomik sebeplerden dolayı, bazen söylenilen yalanlardan dolayı gerçekleşemeyen evlilik planları ,evlilik büyüsü yaptırılarak hayallere erişmeye vesile olur. Evlilik büyüsü yapılırken her iki kişinin resimleri veya kullandıkları bir nesnenin olması yeterlidir. Büyünü tutması kişisine göre farklılık gösterir. Kimisinde bir günde sonuç alınırken kimisinde üç kimisinde yedi günde sonuç alınması gayet normaldir. Evlilik büyüsü de evlenmek isteyenler için en uygun ,en etkili büyüdür Evlenmek istediğiniz kişinin inadının kırılması ve evliliğe sıcak bakmasını sağlamanın en etkili şeklidir.

Evlilik büyüsünün kullanılan malzemeye göre çeşitleri mevcuttur. Örneğin;

Evlilik muskası,

Kısmet muskası,

Evlilik vefki,

kısmet vefki,

evlilik tılsımı,

kısmet tılsımı,

pek çok sayıda çeşitleri bulunmaktadır. En uygun hangisi uygulanması gerektiğine evlilik büyüsü yapan medyum hocanın belirlemesi uygundur. İlminde uzman medyum hocaya danışmanız ve bu konuda yeterliliği mevcut medyum hoca ile iletişim çok önemlidir.

One thought on “Evlilik Büyüsü Ne İçin Yapılır ?”

  1. ben en etkili papaz büyüsü yaptırmak istedim çoğu kişi yapmak istemedi,çoğu yapamadı ama medyum sibel naz hoca saolsun yaparım dedi.onunla çalışmaya başladık,inanırmısınız beni terk edensevgilim kapımda köpek oldu resmen.sibel naz hocamla çalışmanızı tavsiye ederim 0542 524 7060

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir