Geçmişi Silme Büyüsü

Bir çok insan geçmişte yaşanan kötü olaylardan kurtulamayan bazı insanlar medyumlara büyü yapan hocalara başvururlar. Ve bu başvurmalar düşündüğünüzden de çok fazla çünkü en çok bizi zorlayan geçmişte yaşanan pişmanlıklar hatta onu aşamadığımız için de bugünü yaşantımıza da engel olup negatif enerji yüklemiş olmaktayız. Olumsuz enerji de bir çok dileğimizin gerçekleşmesinde bize engel olur.

Medyumlardan tavsiye aldık. Geçmiş zamanı unutmak için size evde uygulayabileceğiniz bir büyü bize sundular. Biz de onu size ulaştırmak istedik.

Neden Geçmiş Silinmek İstenir

  • Geçmişte yaşanan olaylardan konsantrenizi toplayamıyorsanız
  • sevgilinizden ayrıldıysanız kendinize gelemiyorsanız
  • Anne ve babanız vefat etmişse onu aşamıyorsanız

Medyum tarafından yapılsa çok daha iyi ancak yine de kendiniz yapmak istiyorsanız ona göre dualarınızı edin ve koruma tılsımlarınızı yanınıza alın. Çünkü ağır sorumlulukları olan bir büyüdür.

Siyah bir örtü masaya serin ve enerjisini aldığınız kristal bir taşı o örtünün üzerine koyun sonra niyet ederek kristal taşa dokunun sanki her şey unutulmuş hayatınız çok huzurlu bir haldeymiş gibi zihninizden geçirmeye başlayın. Büyünün tutması için sabah saatlerinde yapın. Ancak tekrar söylüyoruz eğer büyüye odaklanamazsanız ve kendinizden emin değilseniz bir uzman medyuma başvurun. Çünkü yanlış dileklerde bulunduğunuz takdir de geçmişteki bir çok şeyi kendinize musallat etmiş oluruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir