Çeşitli Dinlerde Ölüm Ve Sonrası

Çeşitli Dinlerde Ölüm Ve Sonrası

Bu yazımızda dinleri ve dinlerin kabul ettiği ölümden sorası yaşamı anlatıp inceleyeceğiz. Derin hocalara ok fazla öldükten sonra ne olacağız diye sorular iletildiği için bizde bu merakı gidermek için yazımızda bazı kesin bilgileri aktarmak istedik.

Dünyanın en ünlü ruh çağırıcıları artık ruhlarınız öldükten sonra astral katmanlardan geçmektedir başlığına kesin olarak inanmış ve kanıtlamışlardır. Ölmek istemeyi ölümden korkmamızın sebebi bilmediğimiz için bilmemek bizi korkutur.

Kur’an-da ölümle alakalı çok farklı anlatımlar vardır. Öleceksiniz gözleriniz kapanacak bir anda kıyamette geri uyanacaksınız İslamiyet’e göre ölüm ve sonrası bu şekilde anlatılır. Bozulmayan büyülerden bir çoğu astral katmanda bekleyen iyi ruhlardan aldığımız yardımlarla yapıldığını söyler gerçek medyumlar.

Hadislere göre ölümden sonrası ruhun astral katmanlarda beklediğine inanılır. Ve öldüğünüzün farkında olursunuz. Kabir azabı ve sırat köprüsü denen kavramlar hadislerde anlatılmaktadır.

Hristiyanlığa göre ölümden sonrası için kutsal ruhtan bahsedilir eğer onun öğütlerine göre yaşarsanız ölümden sonra ateşten kurtuluyorsunuz.

Ölüm büyüsü ahirete dair bilgilerle ve gerçek medyumların kanalları geçme bilgisiyle yaptıkları büyüye verilen isimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir