Bağlama Aşk Büyüsü

Öncelikle bağlama aşk büyüsü nasıl yapılır onu anlatalım;

Hayatımızda hiç aşık olmadım diyen insan yoktur galiba. Karşılıklı aşklar ilişkilerin devamlılığı için bir çözüm olsa da, karşılıksız kalan duygular da az değildir. Kimi sevsek aynı şekilde karşılık bekleriz. Karşılık bulamadığımız zamanlarda içimizi kemiren duygularla baş edemeyiz. İnsanların çoğu bu noktada çözümün aşk büyüsü olduğunu düşünmektedir. Belki de son çaredir hissi ağır basar.  Ve bu durumda çare arayışları aşk büyüsü yaptırma ekseninde buluşur. Aşk büyüsü yaptırırken dikkat edilmesi gereken durumlardan biri inançlı bir şekilde yapmaktır. Zira büyünün etkili olabilmesi için inanç çok önemlidir.

Bu konuyla ilgili olarak yapılabilecek çok sayıda büyü çeşidi olduğu bilinmektedir. Bunlar arasında en etkili olanın canbar aşk büyüsü olduğuna inanılır. Canbar, Asya aşk büyüleri içerisinde yer alan büyü çeşididir ve son derece etkili olduğu bilinir. Bu büyü etkili olduğu gibi bozulması da son derece zor olan bir büyüdür. Büyüyü bozmaya çalışan insanların bu konuda genel olarak başarısız olduklarına şahit olunmuştur.

Canbar büyüsü yapımında kullanılacak malzemelere ulaşmak zor değildir. Büyü için tabak büyüklüğünde ince bir deri tabakası elde edilir. Deri tabakası bulamazsanız kumaş ya da kağıt kullanmanızda geçerli olacaktır. Öncelikle deri tabakası ters çevrilerek bir kalem aracılığıyla kenarlarından bir çember çizilmelidir. Sonrasında çizilen bu çember kesilerek ayrılır ve daha küçük bir tabak daha alınarak ters çevrilir ve yeni bir çember çizilir. Bir bardak yardımıyla iç içe gelecek şekilde iki çember daha çizilir ve çizilen bu çemberin içine büyüyü yaptıran ve kendine aşık edilmesi istenen kişinin isimleri birbirine değecek şekilde el yazısı kullanılarak yazılır. Yazı kesinlikle çember içinde yer almalıdır. Yapılan büyü temiz bir ortamda saklanmalı ve güneş doğmadan önce sessiz bir ortamda düz bir zemine konulmalıdır. Son olarak yazıya bakarak 160 kere canbar denir ve büyü yapılacak kişinin ismi annesinin adıyla birlikte 20 gün boyunca 40 defa söylenerek büyü sonlandırılır. Yedinci günün sonunda büyü etkili olmaya başlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir