Üzerinde ki Sihiri Bozma Uygulaması

Üzerinde ki Sihiri Bozma Uygulaması

Büyü bozma uygulamalarından sonra baş dönmesi mide rahatsızlığı kusma gibi hissedebilirsiniz. Çünkü kötü enerji sizden çıktığı zaman mutlaka bir yan etkisini göreceksiniz büyü bozma uygulaması.

Hatta bir medyum büyü bozma uygulaması yapmışsa ve yukarıda saydığım etkilerden hiç birini yaşamadıysanız demek ki üzerinizde ki büyü bozulmadığı anlamına gelmektedir.

Her hoca kendi metotuna göre büyü bozma uygulaması yapar. Ama ne yaparsa yapsın bu büyünün vücudundan çıkması bir yolla olmalı bunlardan hiç biri olmadıysa o büyü bozulmamıştır.

Örneğin size mezar büyüsü yapıldıysa yani yedirilmediyse onda da ateşiniz çıkar birden ağır bir gribe yakalanmış gibi hissedebilirsiniz.

Evrenin güçleri bizim görmediklerimizi duyarak hocaların arasında aracı olarak görevleri üstlenirler ve bizde onlardan yardım isteriz. Evrenin güçleri peki uygulama kabul etmezse bunun sebebi de herkese aynı uygulamayı yaparsa bir medyum evrenin güçleri bunu reddeder ve daha farklı beslenmeler ister ve kendini yenilemeni ister evrenin kanunu bu şekildedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir