Aşk Büyüleri

Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişinin duygusundan kesin olarak emin olması gerekmektedir. Etkili bir büyü için önem arz eder. Günümüzde oluşan geçici hevesler, kişinin kendini aşık sanması ve büyü yaptırmak istemesi uygun olmamaktadır. Hem aşık değil hem de büyü yaptırmak isterseniz sonuç başarılı olamayabilir.

En kuvvetli aşk büyüleri arasında Canbar aşk büyüsü, mum büyüsü ve sarımsak büyüsü yer almaktadır.

Mum büyüsünde, bir mum üzerine büyü yapılmak istenen kişinin adı ve annesinin adı Arapça yazılarak yapılır. Bu muma bazı dua ve esmalar okunur ve zaman belirlenir. Belirlenen gün ve saatte mum yakılmalıdır. Sonrasında tekrar bazı okumalar gerçekleştirilir büyü yapan kişi tarafından ve dilek tutulur. Bu büyü işlemine büyüyü yapan kişi tarafından belirlenen zaman boyunca devam edilmelidir. Belirlenen süre tamamlandıktan sonra erimiş mum parçaları kimsenin bulamayacağı ıssız bir yere bırakılır, toprağa gömülür, suya ya da ateşe atılır.

Mum büyüsünde son derece önemli bir bilgi daha bulunmaktadır. Mumun rengi. Kırmızı mum; aşk, sevgi, bağlama, muhabbet, cinsellik, cezbetme, bir araya getirme.

Beyaz mum; evlilik, nişanlanmak, kısmet açmak için.

Mavi mum; isteklerin yerine getirilmesi, dileklerin kabulü ve huzur.

Yeşil ve sarı mum; hatalıklardan kurtulmak, şifa bulmak için.

Siyah mum ise; kişileri ayırmak ya da daha kötü amaçlar için ancak sadece kötü amaçlar için kullanılır.

Ayrıca mum büyüsü farklı bir şekilde daha yapılabilir. Önce bir parça mum el edilir ve bir kaba konularak ateşte eritilir. Yeşil bir bez kare şeklinde kesilir. Sıcak bal mumu üzerine dökülür. Sonrasında bu parça ay ışığı altında 3 gece bekletilir. Ay ışığı altındaki bu mum kağıt şeklini alacaktır. Bu olduğu zaman mum üzerine vefk veya celb türünce yazılar yazılır ve işlem sonlandırılır. Büyü işlemi sona erdikten sonra hazırlanan bal mumu büyü yapılmak istenen kişinin evinin yakın çevresine gömülür. Hatta sürekli kullandığı bir yol seçilmeli ve oraya gömülmelidir. Büyü bu şekilde daha etkili olacaktır.

Bir diğer en tesirli aşk büyüsü ise canbar büyüsüdür. Canbar aşk büyüsü son derece etkili olan bir büyü olduğundan büyü yapılırken hiçbir işlem atlanmamalı ve işlem sırasına özen gösterilmelidir. Büyünün yanlış yapılması gibi bir durum söz konusu olmamalıdır. Çünkü büyüler yanlış yapıldığında tersi şekilde etki gösterebilir. Yani zarar görebilirsiniz.

Büyünün yapımı şu şekildedir. Öncelikle iki adet heykel yapmanız gerekmektedir. Bu heykellerin çamurdan ya da bal mumundan yapılmasına özen gösterin. Heykellerin biri erkek diğeri ise dişi olmalıdır. Yapılan heykellerden biri sizin diğeri ise büyü yapmak istediğiniz kişi için kullanılacaktır. Heykeller üzerine sizi ve aşık etmek istediğiniz kişiyi anlatacak resimler çizebilirsiniz. Ancak resim yapmak yerine fotoğraf kullanılmayı da tercih edebilirsiniz elbette. Büyü yapmak istediğiniz kişinin fotoğrafını ve kendi fotoğrafınızı yan yana koyarak büyü yapma işlemine başlanabilir. Büyüyü yapacak olan kişi heykellerin göğüs kısmına büyü yapılmak istenen kişinin adını ve annesinin adını yazmalıdır. Bu işlem büyü yaptırmak istenen kişi içinde geçerlidir. Sonrasında içine isimler yazılan alanlar çember içine alınır. Büyüyü yapan kişi her birine bin defa Ya Vedud esmasını okur ve sıcak nefesi ile çember içindeki alana üfler. Burada önemli bir sıra durumu vardır. Büyüyü yapan kişi önce yaptırmak isteyen sonra yapılacak kişiye işlemleri sırasıyla uygulamalıdır. İşlem tamamlandıktan sonra bu heykeller herkesin görebileceği bir yere bırakılmalı ya da asılmalıdır. Ve altına şu ifadeler yazılır. Ey mahlukat-ı ilahiye! Sonrasında bu kişiler birbirlerine sonsuz bir aşkla bağlanacaklardır.

Bir diğer en iyi aşk büyüsü ise sarımsak büyüsüdür. Sarımsak büyüsü de diğer büyüler gibi ak büyüler içinde yer alır. Aşk ve muhabbet için yapılır. Büyünün amacı tam olarak karşı tarafı kendine tamamen aşkla bağlamaktır. Büyünün yapımı için öncelikle 7 diş sarımsağa ihtiyaç vardır. Sarımsaklar bir cezvenin kaynatma kısmını konulmalıdır ve üzerine su dökülürken gerekli sözler söylenir. Bu işlem tamamlandıktan sonra sarımsaklar haşlanmaya başlanır. Ocağın altı yakıldıktan sonra gerekli sözler söylenir. Bu büyünün ikinci aşamasıdır. Gerekli sözler sarımsak haşlanıncaya kadar tekrar tekrar söylenebilir ancak 7 kez söylenmesi doğru olandır. Sarımsaklar haşlandıktan sonra sudan çıkarılarak beyaz bir kağıdın üzerine serilir. Bu esnada yine gerekli tılsımlı sözler söylenir. Bu sözlerde büyünün başarılı olması için 7 kez söylendikten sonra kağıt katlanmaya başlanır. İçinde 7 diş sarımsağın bulunduğu kağıt toprağa gömülmelidir. Gömülme sırasında büyü için gerekli son sözler söylenir ve büyü tamamlanır.

En iyi aşk büyüleri, kısmet bağlamak için yapılan büyüler bunlardır. Büyüler elbette genelde etkili olur. Ancak büyüyü yapan kişi işinde ne kadar uzman olursa olsun büyünün başarılı olacağının garantisini veremez. Büyünün etkili olmasında o kişiye duyulan hissin gücüde önemlidir. Büyü yapma işlemiyle eğer bu konuda uzman değilse hiç kimse kendi başına uğraşmamalıdır. Yanlış yapılan işlemler tersi yönde etki gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir